MLT

Fundamenty zalane. Trwają ciężkie prace.

Zapraszamy wkrótce

Aktualności

16.02.2018

Najsmaczniejsza firma w Polsce

Colian Holding to wiodący polski producent na rynku słodyczy, przypraw i napojów. Na portfolio grupy składają się znane i lubiane marki: Goplana, Solidarność, Grześki, Jutrzenka, Familijne, Jeżyki, Akuku!, Appetita, Siesta oraz Hellena. Z uwagi na ogromny potencjał rozwojowy w kraju i na świecie, firma nieustannie szuka nowych pracowników, którzy lubią pracować kreatywnie, rozwijać się z firmą i mierzyć się z ciekawymi wyzwaniami.

Zapraszamy na stoisko Colian Holding podczas Targów Pracy 2018!
więcej >>
15.02.2018

Praca w Belgii

Euro Talents już od 15 lat specjalizuje się w rekrutacji pracowników na rynek belgijski. Poszukują techników, pracowników produkcji, mechaników, inżynierów, specjalistów IT, operatorów maszyn, techników utrzymania ruchu, kierowców, monterów i wielu wielu innych zawodów i specjalności. Oferują stabilne zatrudnienie na belgijskich warunkach z atrakcyjnymi bonusami.
więcej >>
14.02.2018

Specjalisty ds. obsługi klienta z j. niemieckim poszukiwany!

Convergys, kolejny Wystawca Targów Pracy 2018, to światowej klasy korporacja zajmująca się zarządzaniem relacjami z klientami, założona w Stanach Zjednoczonych. Convergys oferuje outsourcing obsługi klienta w zakresie wsparcia telefonicznego, self service i rozwiązań systemowych dopasowanych do rynku usług komunikacyjnych, finansowych, IT, sprzedażowych, opieki zdrowotnej i rynku rządowego. Na całym świecie zatrudniają 130 tysięcy osób w ponad 150 contact centers znajdujących się w 33 krajach. Na rynku lubelskim są obecni od przeszło 4 lat, gdzie zatrudniają blisko 300 osób. Obecnie poszukują osób na stanowisko: specjalisty ds. obsługi klienta z j. niemieckim. 

13.02.2018

Pewni, skuteczni, precyzyjni

Time2Work pracę w Holandii znalazło już kilkaset osób. Agencja dba o to, by oferty były atrakcyjne, a warunki pracy takie, jakie deklarują. Wyróżnia ich troska o dobro pracownika, dlatego też przez cały okres pracy osoby zatrudnione mogą kontaktować się zarówno z rekruterem w Polsce jak i koordynatorem w Holandii.


Na Targach Pracy agencja będzie poszukiwać kandydatów zainteresowanych pracą w Holandii, a także partnerów biznesowych zainteresowanych współpracą w zakresie zatrudnienia i legalizacji pracy pracowników ze Wschodu. 

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9