MLT

Fundamenty zalane. Trwają ciężkie prace.

Zapraszamy wkrótce

Aktualności

28.02.2018

Wystarczy motywacja i chęć do pracy

Grupa Bis-Pol prowadzi działalność agencji pośrednictwa pracy i pracy tymczasowej. Działają na terenie Niemiec, Francji, Holandii, Szwajcarii, Belgii, Szwecji. Oferują bogaty wachlarz ofert dla każdego: przy zbiorach, pakowaniu, sortowaniu, w magazynach, dla kierowców i wiele innych. W większości przypadków nie wymagają znajomości języków obcych czy posiadania kwalifikacji. Nie ma też ograniczeń wiekowych. Wystarczy tylko motywacja i chęć do pracy.

Zapraszamy na stoisko firmy podczas Targów Pracy!


więcej >>
26.02.2018

Specjaliści poszukiwani

BADER KARA® jest grupą przedsiębiorstw działającą na terenie Polski i Niemiec. Funkcjonuje od 1991 roku i zajmuje się wypożyczaniem pracowników tymczasowych oraz prowadzeniem projektów podwykonawczych bez wymaganych uprawnień mistrzowskich. W 2016 roku firma otrzymała tytuł Najlepszej Agencji Pracy. Był to niezależny wybór klientów i pracowników!

Na Targach Pracy będą poszukiwać: operatorów CNC, fachowców od budowy maszyn, elektryków, pracowników magazynu i transportu oraz pracowników produkcyjnych.

26.02.2018

Jeronimo Martins Polska na Targach Pracy

Jeronimo Martins Polska S.A. jest właścicielem Biedronki - największej sieci detalicznej w Polsce, mającej ponad 2820 sklepów w ponad tysiącu miejscowości. Firma zatrudnia w Polsce ponad 60 tys. pracowników. Podczas Targów Pracy będą poszukiwać osób do pracy na stanowisku Sprzedawca-Kasjer.


więcej >>
23.02.2018

Stała praca za zachodnią granicą

Szukasz stałej i pewnej pracy w Niemczech? P.I.N. Personal, niemiecka agencja pracy poszukuje pracowników magazynowych, operatorów wózków widłowych, stolarzy, elektryków oraz wielu innych specjalistów. Oferują stałą pracę na terenie Niemiec, atrakcyjne warunki finansowe, a także certyfikowane mieszkania pracownicze. 

Odwiedź stoisko agencji na Targach Pracy, porozmawiaj z rekruterami i dowiedz się więcej.

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9