MLT

Fundamenty zalane. Trwają ciężkie prace.

Zapraszamy wkrótce

Aktualności

19.03.2019

XIV edycja Targów Pracy za nami.

Za nami czternasta edycja Targów Pracy organizowanych przez Targi Lublin S.A. oraz Wojewódzki Urząd Pracy. Wśród wystawców nie zabrakło firm lokalnych, ogólnopolskich, a także przedstawicieli zagranicznych pracodawców. Tegoroczne Targi Pracy odwiedziło blisko 3200 osób.
więcej >>
15.03.19

Trwają Targi Pracy!

Zapraszamy na XIV edycję Targów Pracy! Do godziny 15:00 w Hali A czeka na Państwa blisko 60 wystawców z Polski i z zagranicy.


Wśród wystawców tegorocznej edycji Targów Pracy znalazły się firmy z Polski i za granicy. W gronie polskich wystawców znalazły się między innymi Poczta Polska, Cersanit, Phlexglobal, Żabka, Avon, Ochrona 24, Wojewódzki Urząd Pracy w Lublinie, Miejski Urząd Pracy w Lublinie, Powiatowe Urzędy Pracy z Puław, Lublina i Łukowa, Nestle Polska, Infopraca, Fabryka Opakowań czy Multivac. 


Oferty pracy zagranicą przygotowały następujące firmy: Agroherni, LTO Arbeidskracht, Prosenior, Euro Talents czy Goodmorning.

więcej >>
13.03.19

Targi Pracy już w najbliższy piątek!

XIV edycja Targów Pracy organiowanych przez Targi Lublin oraz Wojewódzki Urząd Pracy w Lublinie już w najbliższy piątek!

Podczas wydarzenia swoją ofertę zaprezentuje ponad 50 wystawców. Poszukujący pracy będą mogli znaleźć zatrudnienie w Polsce oraz za granicą. Główne kierunki pracy za granicą to Holandia, Niemcy, Belgia oraz Hiszpania.

Pracodawcy przygotowali także oferty praktyk studenckich i staży absolwenckich dla osób, które rozpoczynają swoją karierę zawodową.

Targi odbywają się w Targach Lublin S.A. przy ulicy Dworcowej 11 w godzinach 9:00-15:00. Wstęp na targi Pracy jest BEZPŁATNY
11.03.2019

Szkolenia podczas Targów Pracy 2019!

Podczas Targów Pracy, które odbędą się 15 marca będzie można wziąć udział w szkoleniach zorganizowanych przez Wojewódzki Urząd Pracy w Lublinie. Uczestników Targów Pracy zapraszamy na następujące prelekcje: 

1. Czas na przedsiębiorczość –  45 min.
2. Praca sezonowa w Hiszpanii z firmą Agroherni. – 45 min.
3. Warunki zatrudnienia w Holandii z firmą LTO Arbeidskracht. –  45 min.
4. Bezpieczne wyjazdy do pracy za granicą. – 30 min.

Poznaj szczegóły szkoleń!

Wstęp na Targi Pracy oraz szkolenia jest bezpłatny!
więcej >>
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9